Merhaba,
Ben Eda. Hayatım boyunca kim olduğumu öğrenmeye çalıştım. Ve karşıma çıkan asıl gerçekler hoşuma gitmedi. Değiştim, değişiyorum ve değişmek için büyük bir çaba gösteriyorum. Elimde bir kalem, önümde boş bir kağıt kendimi yaratıyorum. Ve sizler bunun bir parçasısınız. Eda Demir kim? Ben kim miyim? Bilmem! Henüz yolun sonuna gelmedik. Bunu bilmek için yolun sonuna gelmek gerek. Ve siz benimle bu yolu tamamlayabilirseniz benim kim olduğumu öğrenebilirsiniz.
Ama işte yüzeysel olarak Eda Demir 10.07.1997'de doğdu. İstanbul'da yaşıyor ve ailenin tek çocuğu. İstanbul Üniversitesi İktisat bölümünde eğitim hayatını tamamlamaya çalışıyor. Amasya'lı ama yalnızca bir defa ve baya küçükken oraya gitti. Yengeç burcu ve yükseleni akrep. Fakat bunun ne demek olduğunu henüz bilmiyor. Detaylar bu bloğun içinde gizli. Daha fazlası ve merak ettiklerin için yazıları oku!


Bana ulaşmak isterseniz şurada sizi bekliyor olacağım:
daedmier@gmail.com


Çeşitli sosyal mecralardan da bana ulaşabilirsiniz.

instagram | edadxmir
tumblr | daedmier.tumblr.com

1 yorum:

  1. Çok eşli yaşam adlı yazınızı okurken öz güveni yüksek birinin kaleminden çıktığını hissetmemin yanı sıra, muhtemelen evin tek kızıdır diye düşündüm.

    YanıtlaSil